Przy zamówieniu w ciągu 3 tygodni od oferty otrzymają Państwo jedną z trzech rzeczy za darmo: skrzynkę pocztową, dzwonek lub 50% rabatu na materiał karbowany. Dodatkowo po zawarciu umowy otrzymują Państwo indywidualny projekt ogrodzenia!

PRODUCENT ELEMENTÓW STALOWYCH: OGRODZENIA, MATY NA OGRODZENIA, PŁOTY, BRAMY

Jesteśmy polską firmą zajmującą się produkcją ogrodzeń i profesjonalnym wykonawstwem różnorodnych produktów ze stali. Produkcja systemów ogrodzeniowych oraz bram jest naszą specjalnością. Nie jest nam obca również produkcja takich elementów jak barierki schodowe, kraty okienne czy konstrukcje stalowe.

Nasze centrum ogrodzeń posiada własną halę produkcyjną, na której wykwalifikowani pracownicy wykonują nasze produkty od podstaw (spawanie, obróbka metalu oraz łączenie elementów). Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ciągłemu udoskonalaniu systemu produkcji, nasze kowalstwo artystyczne poszczycić może się produkcją na najwyższym poziomie.

Dysponujemy innowacyjnym parkiem maszynowym zlokalizowanym w nowoczesnej hali o powierzchni kilku tysięcy mkw. Posiadamy zaawansowane technologie produkcji, zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szybki i niezawodny serwis dostawczy i montażowy. Współpracujemy z niemieckimi firmami z branży metalowej oraz ogrodzeń, co umożliwia nam świadczenie usług w Niemczech oraz w całej UE.

W 2013 roku otworzyliśmy biuro w sercu Wielkopolski – w Poznaniu. Dzięki świetnej lokalizacji w dobrze skomunikowanym mieście przy wylocie z autostrady na Szczepankowie, podejmujemy kontrahentów poszukujących metalowych ogrodzeń oraz systemów bramowych (w ich skład wchodzi m.in. automatyka do bram) z nowych obszarów kraju oraz zagranicy.

RODZAJE OGRODZEŃ W NASZYM ASORTYMENCIE

W naszej ofercie Klienci znajdą wysokiej jakości metalowe ogrodzenia w pięciu wariantach:

  1. Nowoczesne: te ogrodzenia charakteryzują się prostym, lecz stylowym kształtem. Klasyczny i wytrzymały design to idealny wybór dla tych, którzy preferują nowoczesny wygląd wespół z minimalizmem.
  2. Classic: ogrodzenie w wersji Classic może być wyposażone w różnorodne ornamenty i wzornictwo przypominające stare, klasyczne metalowe ogrodzenia. Nasi Klienci mogą podjąć decyzję spośród wielu nietuzinkowych projektów i z łatwością dostosować ogrodzenie według swojego gustu.
  3. Premium: wersja Premium to projekty ogrodzeń, które zachwycą nawet najbardziej wymagających Klientów. Łuki czy pozostałe konfiguracje to tylko niektóre z niebanalnych opcji designu.
  4. Styl: zwracające uwagę, niezwykłe metalowe ogrodzenia w wariancie Style to doskonały przykład estetyki na najwyższym poziomie.
  5. Lux: wariant Lux zachwyca przejrzystymi formami i różnorodnymi możliwościami dekoracyjnymi. Po raz kolejny przed Klientem trudne zadanie pod względem designerskim – mnogość projektów i dekoracji modeli ogrodzeń.

BEZPIECZEŃSTWO MOCOWANIA OGRODZEŃ

Zasadniczo istnieją specyfikacje dla każdego systemu ogrodzeniowego, które należy wziąć pod uwagę podczas planowania i montażu. Metalowe ogrodzenie można przymocować na dwa różne sposoby. Albo jest ono przymocowane do solidnych słupów murowanych, albo stalowych słupów, które są zabetonowane w ziemi. Oba warianty są możliwe do wykonania w zależności od Państwa preferencji i warunków terenowych.

Jeśli ogrodzenie jest mocowane do słupów murowanych, niezwykle ważna jest precyzyjność. Maty siatkowe/ogrodzeniowe są dostosowane dokładnie do słupów, dzięki czemu można je perfekcyjnie przymocować bez marginesu na jakiekolwiek błędy. Jeśli ustawione są metalowe słupki, montaż jest bardziej skomplikowany i czasochłonny. Ogrodzenie opiera się na słupkach zabetonowanych na głębokość 70 cm w ziemi. Przed zamontowaniem samego ogrodzenia przeprowadzany jest dokładny pomiar. Ważne jest, aby teren był w pełni dostępny, a nierówny teren wyrównany do takiego poziomu jak docelowo ma zostać. Podczas pomiaru sprawdzamy różnice w poziomie terenu, co ma bezpośredni wpływ na wymiary ogrodzenia.

Aby ogrodzenie było naprawdę bezpieczne, należy zachować szczególną ostrożność podczas osadzenia słupków metalowych w ziemi. W przypadku braku doświadczenia z wymagającymi projektami, jak np. nasze systemy ogrodzeniowe, korzystnie jest zlecenie montażu naszym specjalistom. Przy zakupie naszych systemów ogrodzeniowych w punkcie sprzedaży, z przyjemnością pomożemy w montażu ogrodzenia w miejscu docelowym. Kompleksowo projektujemy, dbamy o dostawę i realizujemy zamówienie. Efekt? Stabilna i bezpieczna konstrukcja, która zwraca uwagę niepowtarzalną estetyką.

POZNAJ PEŁNĄ OFERTĘ NASZYCH OGRODZEŃ!

Posiadamy szeroki katalog wzorów ogrodzeń metalowych. Są to przede wszystkim płoty metalowe, ogrodzenia kute oraz inne elementy systemów ogrodzeń, np. automaty do bram. Poprzez długoletnie doświadczenie w branży ogrodzeniowej jesteśmy w stanie wyprodukować każdy system ogrodzeń, każdą barierkę schodową oraz pochwyt według indywidualnych pomysłów, rzetelnie odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tradycyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań dla systemów ogrodzeniowych. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się z naszym doradcą, który przedstawi próbki materiałów, ornamentów oraz próbnik farb. Na życzenie Klienta przygotowujemy również listę referencyjną, tj. obiekty dostępne w Państwa okolicy.

Hammerman 2004. All right reserved