Projektowanie indywidualnego ogrodzenia klasy premium

ogrodzenia-premium

Spersonalizowane projekty ogrodzeń dają możliwość stworzenia dokładnie takich konstrukcji, o których marzą nasi Klienci. Przedstawiamy zalety skorzystania z oferty projektowania indywidualnego ogrodzenia klasy premium do posesji prywatnych, firmowych oraz publicznych.

Ogrodzenia premium - Poznań

Jako jedna z najbardziej znanych firm projektujących i wykonujących ogrodzenia premium z Poznania, dziś przedstawimy zalety inwestycji w eleganckie oraz solidne ogrodzenia ze stali. Dlaczego nazywamy nasze ogrodzenia produktami klasy premium? Dlatego, że mają w sobie coś wyjątkowego. Oprócz naszego podejścia do Klientów stawiamy na najwyższą jakość wykonania tych konstrukcji. Nie są to słowa bez pokrycia - elementy stalowe, które produkujemy w naszym przedsiębiorstwie, są ocynkowane zgodnie z normą DIN ISO 1461 i malowane proszkowo według normy DIN EN ISO 12944. Nasze produkty obejmuje również 2-letnia gwarancja.

Ogrodzenia premium, które oferujemy, różnią się od zwykłych ogrodzeń również stylistyką i estetyczną formą. Ogrodzenia mogą być wykończone z efektem błyszczącej lub matowej struktury, są dostępne w wielu kolorach, a ich słupki lub przęsła mogą być zakończone grotem, szpicem bądź kulką, na płasko czy na prosto. Ta unikalność i wykonanie na wymiar, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań Klientów, czyni nasze ogrodzenia produktami klasy premium - wyjątkowymi, luksusowymi i trwałymi konstrukcjami.

Projektowanie ogrodzeń - kompleksowe usługi

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest rzetelne podejście do pracy i oferowanie kompleksowych usług w zakresie projektowania ogrodzeń. Nie bez powodu Klienci twierdzą, że oferujemy najlepsze ogrodzenia w Poznaniu. Wynika to nie tylko z szerokiej oferty, którą przygotowaliśmy, ale również tego, że doradzamy indywidualne rozwiązania dotyczące nawet najmniejszych szczegółów. Wykonując wizualizację ogrodzenia, Klient może dwukrotnie wprowadzić zmiany w projekcie. Pokazujemy również, jak projekt ogrodzenia komponuje się z kubaturą budynku. Zależy nam, żeby całość prezentowała się spójnie i elegancko, a nasze ogrodzenia były odpowiednim zabezpieczeniem i dopełnieniem stylu posesji.

Projektowanie ogrodzenia to niezwykle ważny etap, który jest niestety często pomijany przez firmy zajmujące się montowaniem płotów, murków i innych konstrukcji do grodzenia działek. My z kolei od początku podchodzimy do Klientów indywidualnie, dbając o każdy detal projektu, np. zastosowanie ozdobnych ornamentów, doradzenie, czy lepiej wykonać ogrodzenie z podmurówką, czy bez, bądź dobranie solidnego łączenia poszczególnych elementów. Dla lepszej wizualizacji i poglądu oferujemy projekty w technologii 2D lub 3D.

Ogrodzenia - kolekcja PREMIUM

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którym zależy na zamówieniu jakościowego i eleganckiego ogrodzenia na wymiar, przygotowaliśmy kolekcję PREMIUM. Ogrodzenia te mają charakterystyczny kształt - górna rama jest bowiem wykończona w formie fali lub łuku. W projekcie kolekcji zastosowaliśmy również delikatne ornamenty w środkowej części ogrodzenia. W efekcie ogrodzenia są minimalistyczne, a jednocześnie eleganckie i przykuwające uwagę. Świetnie komponują się zarówno ze stylem klasycznym posesji, jak i designem nowoczesnych działek oraz budynków.

Ogrodzenia z kolekcji PREMIUM z pewnością pełnią reprezentacyjną funkcję. Odgrywają również praktyczną rolę, zabezpieczając i odgradzając teren od sąsiedztwa. Jednocześnie stanowią spójny element z całą działką. Co warte podkreślenia, najlepsze ogrodzenia w Poznaniu są wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Ochrona przed korozją według norm europejskich zapewnia tym konstrukcjom długotrwałą stabilność i estetyczny wygląd. Wykonujemy je według podanych przez Klienta wymiarów, dlatego mogą zgłosić się do nas również osoby z niestandardowymi wymaganiami.

Dlaczego projekt ogrodzenia premium jest ważny?

Wykonanie projektu na podstawie rozmowy z Klientem, po przeprowadzeniu pomiarów i przeanalizowaniu specyfiki posesji, pozwala zebrać wszystkie dane w jedno i zobrazować zarówno wizję projektanta, jak i oczekiwania zlecającego. Już na tym etapie można sprawdzić, czy wzory ogrodzenia i bramy pasują do stylu działki, czy lepiej zaproponować inne rozwiązanie dostępne w ofercie. Przygotowanie projektu pozwala także wyeliminować ewentualne błędy na etapie montażu. To gwarancja, że konstrukcja będzie pełnić funkcję praktyczną i estetyczną przez wiele lat.

Etapy współpracy przy projektowaniu ogrodzenia

  • Po podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki przygotowujemy techniczny projekt wybranego wzoru ogrodzenia.
  • Klient otrzymuje wizualizację produktu w skali oraz wymiarach, które nasi specjaliści określili podczas pomiarów. Eksperci wykonują projekt 2D i 3D z możliwością nałożenia ogrodzenia na tło domu - by utwierdzić się, że wybrany wzór i wysokość konstrukcji pasuje do budynku.
  • Klient ma możliwość dwukrotnego wprowadzenia zmian/poprawek w projekcie. Po zatwierdzeniu przygotowuje się rysunki produkcyjne.

Specjaliści potrafią już na etapie projektowania zauważyć, jakich łączeń potrzebują poszczególne elementy i doradzają wybrane rozwiązania techniczne. Gdy projekt wykonany jest prawidłowo, wówczas produkcja i montaż ogrodzeń przebiega sprawnie oraz profesjonalnie.

Zainteresowanych poznaniem szczegółowej oferty na projektowanie i wykonanie tego typu ogrodzeń serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze ogrodzenia z kolekcji PREMIUM z pewnością trafią w gust Klientów, którzy preferują eleganckie, niezabudowane i nowoczesne ogrodzenia. Nasi specjaliści z kolei doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie w tej kwestii. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rodzaju ogrodzenia, wykonania, dostępnych wzorów lub cen - zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, wysłania wiadomości e-mail lub skorzystania z możliwości rozmowy z Biurem Obsługi Klienta.

FAQ

1. Co znaczy, że ogrodzenia można zaliczyć do klasy premium?

Ogrodzenia klasy premium są projektowane indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki i powierzchni działki, kubatury budynku, stylu całej posesji, a nawet uwarunkowań terenu. Już na etapie projektowania bierze się pod uwagę nawet najmniejsze detale, dzięki którym w późniejszym czasie ogrodzenie jest trwałe i estetyczne.

2. Jaki wzór ogrodzenia premium można zamówić?

Ogrodzenia z kolekcji PREMIUM charakteryzują się kształtem łuku lub fali na górnej ramie. Pomiędzy przęsłami znajdują się delikatne ornamenty, a góra szczebelków może być zakończona dekoracyjnym szpicem lub grotem. Ponadto ocynkowana i malowana proszkowo stal może być wykończona błyszczącą lub matową strukturą.

3. Czy do ogrodzenia premium można zamówić bramę i furtkę?

Tak. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem ogrodzeń, bram i furtek. Dzięki kompleksowej usłudze, profesjonalnemu podejściu i zastosowaniu najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie wykonać najlepsze ogrodzenia w Poznaniu.

Zapytaj o wycenę

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.