Proces powstawania ogrodzenia - jakie elementy możesz wymienić?

proces-powstawania-ogrodzenia

Zapytaj o cenę

Ogrodzenia i bramy kute z metalu, stanowią rewelacyjną ochronę przed włamywaczami, czy innymi nie proszonymi gośćmi. Są solidne, odporne i bardzo dobrze się prezentują. Zamontowane wokół podwórza, dają nam gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ żaden inny materiał, z którego mogłoby zostać wykonane ogrodzenie, nie zapewniłby takiej ochrony. Wizualnie wcale nie musi być toporna i ciężka, ponieważ jej ornamenty są dopasowywane według życzenia klienta, do stylu domu. Ponadto tego typu ogrodzenie jest bardzo trwałe, więc będzie rewelacyjnie spełniało swoją funkcję przez wiele lat.

Jak wygląda proces powstawania ogrodzenia?

Kuty płot jest zazwyczaj tworzony według indywidualnego projektu, ponieważ wówczas najłatwiej sprostać wymaganiom klienta. Jednym zależy na wysokim ogrodzeniu, które będzie miało głównie zadanie ochronne, dla innych będzie się liczyła ponad bezpieczeństwo estetyka. W każdym przypadku bywa inaczej. Stworzenie projektu pod konkretne wymagania sprawia, że jest ono niepowtarzalne i dodaje mu charakteru. Wiele klientów wie czego chce i ma określone potrzeby, które są ściśle uwzględniane przez projektanta. Jeśli jednak ktoś jest nie do końca zdecydowany, nasza firma zawsze chętnie pomoże i doradzi. Jeśli klient nie chce wymieniać bramy, dobierzemy ogrodzenie tak, aby całość stanowiła spójną całość. Kiedy projekt zostanie stworzony, przychodzi kwestia zatwierdzenia go przez zleceniodawcę. Po zatwierdzeniu następuje produkcja ogrodzenia i wszystkich niezbędnych do jego montażu elementów. W momencie ich wytworzenia, są one pakowane i przewożone na miejsce, w którym mają zostać odpowiednio zamontowane. Wysłana zostaje wyszkolona ekipa pracowników, którzy w określonym terminie, postawią solidne ogrodzenie.

Wymiana ornamentów

Do wyprodukowania bramy kutej, używa się najlepszych jakościowo metali, które z biegiem czasu wciąż są jak nowe. Jeśli jednak zaistnieje potrzeba ich wymiany, jest to jak najbardziej możliwe. Zdarzają się różne przypadki, a warto wiedzieć, że wymiana ornamentów w ogrodzeniu pomiędzy wzorami jest bezpłatna. Jeśli zmienimy zdanie lub dotychczasowa konstrukcja nam się znudzi, możemy wymienić ornament w kształcie koła, na ozdobne C bez dodatkowej opłaty. Podobnie wygląda sprawa ze zmianą formy wykończenia ogrodzenia, mianowicie możliwe jest zastąpienie luk falą. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta i dajemy mu różne możliwości. Obie opcję są bezpłatne, a więc klient nie musi się martwić dodatkowymi kosztami. Jeśli jednak zdecyduje się on na dodanie do istniejącego wzoru kolejnych ornamentów, wówczas konieczna będzie dopłata. Cena zostanie uzgodniona, w zależności od ilości dodatkowych ornamentów. Jest to częsty zabieg, a wycena na ogół nie stanowi problemu, nasza firma ceni sobie klientów i zawsze stara się, wybrać jak najlepsze dla nich rozwiązanie.

Zalety ogrodzeń kutych

Po pierwsze zapewniają one piękne wykończenie posesji. Każdy dla kogo liczy się estetyka zrozumie o czym mowa. Zarówno ogrodzenie, jak i brama stanowiące spójną całość wyglądają rewelacyjnie. Dawniej bramy kute były kojarzone z surowymi domami, niczym twierdzami otoczonymi murami obronnymi. Na szczęście te czasy przeminęły, a kuty płot jest pewnego rodzaju artyzmem, który ma zachwycać. Cieszą się one popularnością z tego względu, ale także dzięki wytrzymałości na działanie niepożądanych osób, czy warunków atmosferycznych. Są bardzo odporne i niezawodne w wielu sytuacjach. Mogą one być minimalistyczne, praktycznie bez dodatkowych zdobień i ornamentów lub z przepychem i licznymi dodatkami.

Niektóre bramy są tradycyjnie, ręcznie otwierane, a inne mogą być zaopatrzone w specjalne systemy, dzięki którym stają się bramami automatycznymi. Bramki mogą zostać wyposażone w mocny zamek i standardowo w pasującą do reszty klamkę. Tak na prawdę wszystko zależy od żądań klienta.

Najczęstszą wątpliwością odnośnie tego rodzaju konstrukcji jest ich cena. Są one bowiem dosyć kosztowne, ze względu na użyte stopy metali. Biorąc jednak pod uwagę, ile nam posłużą, jest to zdecydowanie dobra inwestycja. Nie wymaga ona bowiem żadnych konserwacji, ani wymian, w dodatku odpowiednie zawiasy zapobiegną uszkadzaniu ruchomych części.

Artystyczne wydanie ogrodzenia

Kute ogrodzenia to nie tylko bezpieczeństwo, ale także sztuka, która podkreśla piękno i charakter domu. Odpowiednio zaprojektowana wspaniale skomponuje się z roślinami uprawianymi w ogrodzie, w przypadku tradycyjnych domów. Jeśli z koeli jest on w nowoczesnym stylu, podkreśli jego design i wyjątkowość. Coraz więcej osób decyduje się na domy w modernistycznym tonie, dlatego nasza firma jest przygotowana na różne rozwiązania. Klasyka co prawda nigdy nie wychodzi z mody, ale ta idzie do przodu i otwiera nowe drzwi. Właśnie dlatego nie stoimy w miejscu, tylko szukamy nowych opcji.

Mają one zachwycać gości i przechodniów swoją oryginalnością i pomysłowością, a nieproszonym osobom, dawać jasno do zrozumienia, że są niemile widziani. Zależy nam na tym, aby nasze projekty były rozpoznawalne, dlatego wybieramy innowacyjne metody i tworzymy zaskakujące projekty.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasze szeregi zasilają wyszkoleni pracownicy, dla których najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klienta. Przygotowują oni indywidualne projekty, stworzone zgodnie z preferencjami zleceniodawcy, a następnie przystępują do montażu. Nasze bramy wyróżnia najlepszej jakości materiał, liczne zdobienia i niezwykła precyzyjność. Nieustannie dążymy do perfekcji, tworząc niecodzienne i wymagające projekty. Chętnie doradzamy w kwestiach doboru wzorów i gabarytów, aby całość dobrze wyglądała. Liczy się dla nas przede wszystkim jakość, ale estetyka nie schodzi na drugi plan. Zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Natychmiast po zatwierdzeniu projektu, nasi specjaliści przystępują do pracy. Zdajemy sobie sprawę, że każda aranżacja wymaga innego pomysłu na wkomponowanie ogrodzenia, dlatego szczegóły ustalamy już na początku projektowania, aby uniknąć wszelkich nieporozumień, w późniejszej fazie.

Zapytaj o wycenę

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.

TUV