Ogrodzenia z montażem – kompleksowe usługi w naszej firmie

siedziba-poznan

Rok 2004 – wtedy wszystko się zaczęło. Wymyśliliśmy sobie profesjonalną produkcję ogrodzeń i różnorodnych produktów ze stali. Strzał w dziesiątkę, ponieważ dziś jesteśmy w czołówce i doceniają nas klienci nie tylko z Polski. Działamy również w skali międzynarodowej. Ogrodzenia z montażem, czyli kompleksowe usługi z Hammerman-Tech to konsumencka decyzja, dzięki której Twoja posesja doskonale wyróżni się na tle innych.

Krótka historia z ogrodzeniami w tle

To już 15 lat na rynku ogrodzeń. Czas pozwala nam na podsumowania, ale też nie spoczywamy na produkcyjnych laurach. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i inspirując innych, udoskonalamy nasze procesy technologiczne oraz produkujemy ogrodzenia zgodnie z najnowszymi trendami, nie usuwając w cień klasycznych rozwiązań, które z biegiem lat wcale nie tracą na popularności. To już 15 lat na rynku ogrodzeń. Czas pozwala nam na podsumowania, ale też nie spoczywamy na produkcyjnych laurach. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji i inspirując innych, udoskonalamy nasze procesy technologiczne oraz produkujemy ogrodzenia zgodnie z najnowszymi trendami, nie usuwając w cień klasycznych rozwiązań, które z biegiem lat wcale nie tracą na popularności.

Główna siedziba naszej firmy wraz z halą produkcyjną znajduje się w Gubinie, tuż przy polsko-niemieckiej granicy Gubin-Guben, natomiast w Poznaniu działa nasze Biuro Obsługi Klienta oraz sprawnie funkcjonuje Dział Technologii, odpowiedzialny m.in. za sugestie dotyczące wdrażania zaawansowanych innowacji. Naszą dumą jest nowoczesny park maszynowy, zlokalizowany w hali o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, w którym pracuje sztab niezwykle doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi. Co więcej, posiadamy również własną malarnię proszkową, świadcząc dzięki niej usługi zewnętrzne, ale także malując nasze ogrodzenia.

W wielkim skrócie: doradzamy, wykonujemy, dostarczamy i montujemy ogrodzenia zarówno w kraju, jak i na terenie Niemiec.

Współpraca z Hammerman-Tech, czyli zaufaj ekspertom

Zanim przejdziemy do prezentacji naszych flagowych produktów z katalogowych kolekcji, przedstawiamy miniinstrukcję, dzięki której będziemy mogli podjąć owocną współpracę w aspekcie produkcji i montażu ogrodzenia w Twojej posiadłości.

  1. Aby przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę, potrzebujemy szacunkowych wymiarów, tj. szerokość i wysokość potencjalnego ogrodzenia. To pozwoli nam sporządzić dla Ciebie niezobowiązującą ofertę cenową, którą według życzenia wyślemy do Ciebie wraz z naszym katalogiem pocztą tradycyjną lub elektroniczną.
  2. Jeśli po otrzymaniu katalogu zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, uzgodnimy dogodny termin pomiaru i omówienia wszystkich szczegółów projektu.
  3. Dzień konsultacji z naszym doświadczonym inżynierem, który dokona potrzebnego pomiaru. Przy okazji tej wizyty będziesz mieć możliwość obejrzenia próbników – próbki farb, elementów stali czy ornamentów. Nasz doradca zaproponuje Ci optymalne rozwiązanie, które pozwoli Ci podjąć słuszną decyzję w kwestii projektu ogrodzenia.
  4. Tuż po pomiarze otrzymasz ostateczną ofertę. Bezpośrednio zawieramy z Tobą umowę, a decyzja o sposobie uiszczenia zaliczki należy do Ciebie. Każde zamówienia oznacza przygotowanie precyzyjnego projektu ogrodzenia zgodnie z indywidualnymi wymiarami. Co więcej, możemy zaproponować Ci wykonanie wizualizacji wybranego modelu ogrodzenia, np. na tle Twojego domu. To jeszcze bardziej utwierdzi Cię w przekonaniu, że wybrałeś słusznie.
  5. Ostatni etap to realizacja, która jest całkowicie po naszej stronie. Zajmujemy się wszystkim – kompleksowa usługa oznacza zarówno wykonanie projektu, produkcję ogrodzenia, dostarczenie na posesję, montaż ogrodzenia i wyposażenie go w niezbędne akcesoria w zależności od założeń projektowych.

Możesz być pewny, że współpraca z Hammerman-Tech to najlepsza inwestycja dla Twojego domu. Przez lata wypracowaliśmy sobie świetną reputację w branży, którą utrzymujemy. Nie pozwalamy sobie na błędy, szanujemy naszych klientów i działamy zawsze na 100%.

Nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty, świadczące o najwyższej jakości. Do produkcji ogrodzeń i produktów ze stali wykorzystujemy najlepszą stal, która zapewnia ochronę przed korozją według norm europejskich. Produkty objęte są dwuletnią gwarancją, która zapewnia profesjonalny serwis oraz rachunki. Nasze portfolio to obiekty referencyjne w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania i rekomendacje tysięcy zadowolonych klientów. Ponadto, a raczej przede wszystkim to, co nas wyróżnia, to ogromne doświadczenie w branży kowalstwa – współpracują z nami najlepsi fachowcy.

Ogrodzenia z montażem – kolekcje

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy skondensowany katalog naszych produktów, w którym opisaliśmy poszczególne kolekcje. Do najpopularniejszych należą m.in.:

  1. Kolekcja Eco – swoista klasyka gatunku, czyli minimalistyczna prostota. Subtelna linia ogrodzeń, której najmocniejszą stroną jest prosty design i wysoka jakość. Produkt wykonany na miarę dla osób ceniących estetykę na wysokim poziomie. To idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Projekt ponadczasowy, najkorzystniejszy pod względem cenowym, uniwersalny (pasuje do każdej stylistyki budynku), ogrodzenie stalowe jest ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo. Wysoka ochrona przed rdzą.
  2. Kolekcja Classic – najbardziej harmonijny i nawiązujący do klasyki projekt ogrodzenia. Kolekcję Classic wyróżnia proste wykończenie ramy oraz zastosowanie subtelnych ornamentów w górnej części ogrodzenia. Zarówno ornamenty, jak i groty można stosować zamiennie, co wpisuje się w naszą koncepcję indywidualnego podejścia do każdego projektu. Ogrodzenie z montażem, którego geometryczne kształty zostały dobrane w bardzo estetyczny sposób. Cynkowane ogniowo i malowane proszkowo.
  3. Kolekcja Premium – ogrodzenia z montażem zdecydowanie dla fanów eleganckiego designu. Górna rama modelu wykończona jest łukiem lub falą, natomiast w środkowej części zastosowano delikatne ornamenty. Styl, szyk i elegancja w pięknym wydaniu, bez cienia surowości.
  4. Kolekcja Modern – ogrodzenia z montażem dla tych, którzy cenią szlachetną nowoczesność. Minimalizm, niebanalna forma, innowacje. Wykończenia górnej części ogrodzenia są gładkie, co wpisuje się w koncepcję nowoczesnych projektów architektonicznych. Świetna wizytówka domu, inspirujący design.

Hammerman-Tech Poznań. Wybierz najlepsze ogrodzenie z montażem dla swojego domu.

Zapytaj o wycenę

Umów się z naszym doradcą na rozmowę

Przechowujemy i przetwarzamy Twoje dane osobowe w następujących celach: Analytics, Niezbędne.