Blog

Praktyczne porady i inspiracje

Zaletą ogrodzeń modułowych są przede wszystkim szerokie możliwości aranżacyjne. Jak sama nazwa wskazuje, takie ogrodzenia buduje się z modułów, dlatego na działkach prywatnych i firmowych można znaleźć między innymi płoty złożone z metalowych lub drewnianych przęseł oraz betonowych czy murowanych słupków. Jakie nowoczesne systemy polecamy?

 

Profesjonalne ogrodzenia przemysłowe znajdują coraz szersze zastosowanie na powierzchniach produkcyjnych i magazynowych. Nie tylko zabezpieczają teren danego przedsiębiorstwa, ale również mogą podnieść prestiż firmy. Jakie rodzaje ogrodzeń przemysłowych można zastosować i ile kosztują poszczególne rozwiązania?

Czas budowy wymarzonego domu to nie tylko okres kupowania nowych mebli do czterech kątów, ale również wieloetapowy proces przygotowania działki do budowy. Jednym z ważnych punktów jest odpowiednie zabezpieczenie i zagospodarowanie terenu budowy. Potrzebne jest do tego ogrodzenie budowlane. Na jakie ogrodzenie się zdecydować?

Fizyczną granicę pomiędzy przestrzenią prywatną a publiczną wyznaczają ogrodzenia przydomowe. Przy ich doborze należy wziąć pod uwagę kilka czynników, np. dopasowanie konstrukcji do architektury prywatnej posesji. Jakie ogrodzenie wybrać: nowoczesne, klasyczne, a może takie, które będzie pasować do każdej działki? Podpowiadamy najpopularniejsze rozwiązania!

Ogrodzenie, jako niezbędny element większości posesji, może mieć różną wysokość, sięgającą nawet kilku metrów. Kiedy warto zdecydować się na wysokie ogrodzenie? Jaki rodzaj konstrukcji wybrać? Co wziąć pod uwagę przy zamówieniu płotu o konkretnych wymiarach? Przedstawiamy możliwe rozwiązania z uwzględnieniem przepisów prawa budowlanego.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tradycyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań dla systemów ogrodzeniowych. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się z naszym doradcą.