Automatyka do bram

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić

Korzystamy ze sprawdzonych, niezawodnych, produkcji niemieckiej napędów firmy SOMMER i HÖRMANN wyposażonych w nowoczesne rozwiązania funkcyjne oraz dodatkowe wyposażenie zabezpieczające takie jak: fotokomórka, stykowa listwa zabezpieczająca, klawiatura kodująca. Napędy firmy Sommer i Hörmann wyposażone są w niezawodne i zgodne z normami rozwiązania, na których można polegać. System automatycznego rozpoznawania przeszkód gwarantuje optymalną ochronę. W przypadku wykrycia przeszkody napęd cofa bramę (ruch wsteczny), zapobiegając w ten sposób zakleszczeniu osób, zwierząt lub pojazdów. W razie awarii zasilania łatwy w obsłudze system odblokowania awaryjnego z kluczem umożliwia ręczne otwieranie (odblokowanie) i zamykanie (blokowanie) bramy w dowolnej pozycji. Samohamowny silnik skutecznie zabezpiecza przed włamaniem lub bezprawnym dostępem. Nawet w przypadku zaniku zasilania elektrycznego brama skrzydłowa lub przesuwna jest zablokowana (zamknięta). Wszystkie te komponenty zapewniają optymalne bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Napędy charakteryzują się także szczególnie łatwym i szybkim montażem. Można je montować dowolnie - na prawym lub lewym skrzydle bramy. Są odpowiednie dla bram z metalowymi słupami.

Automatyka do bram obrotowych przeznaczona do słupów murowanych, posiada wszystkie najważniejsze funkcje. Nasze napędy mogą osiągać kąt otwarcia do 130°, co w efekcie może wywierać większą siłę przy zamkniętej bramie. W przypadku tych napędów, montaż jest uniwersalny i możliwy z prawej lub lewej strony skrzydła. Łatwość i prostota obsługi, solidność, trwałość i brak konieczności konserwacji – to cechy napędów do bram skrzydłowych, które wybierzemy optymalnie pod Twoją bramę. Każda automatyka bramowa posiada gwarancję producenta na 24 miesięcy od montażu.

Oferujemy kompaktowe napędy do bram przesuwnych. Sprawdzone modele napędów posiadają wysokogatunkowe materiały jak stal nierdzewna, aluminium i specjalne tworzywo sztuczne, co gwarantuje bardzo wysoką trwałość mechaniczną, do tego nie wymagają konserwacji smarami. W przypadku tych napędów, bramy mogą być w każdej pozycji bezproblemowo zaryglowywane i odryglowywane (największe bezpieczeństwo np. w przypadku awarii prądu). Oferowana przez nas automatyka bramowa odpowiada najnowszym międzynarodowym normom, co gwarantuje niezawodność niezależnie od czynników zewnętrznych – napędy te zostały także przetestowane przez niezależne instytuty. Są one właściwe dla bram przesuwnych o długości do 7 m oraz wadze 300 kg. Dodatkowym atutem jest standardowa funkcja łagodnego biegu podczas otwierania i zamykania chroni bramę i napęd. Tuż przed osiągnięciem położeń krańcowych bramy następuje zmniejszenie prędkości, co chroni elementy mechaniczne jednocześnie zwiększając trwałość. Brak nieprzyjemnego dźwięku zamykania. Automaty firmy Sommer i Hörmann posiadają również funkcje otwierania częściowego, gdzie można otworzyć tylko jedno skrzydło bramy, aby np. wjechać rowerem na posesję. Natomiast funkcja zamykania automatycznego zapewnia, że po przejściu przez bramę nastąpi jej zamknięcie. Po przejechaniu fotokomórki brama zamyka się samoczynnie po upływie określonego czasu.

Promocja

Przy zgłoszeniu się na pomiar w ciągu 3 tygodni od oferty mogą Państwo skorzystać z aktualnej promocji. Szczegóły w ofercie lub u Doradcy Klienta

Indywidualny projekt 2D lub 3D po zawarciu umowy
Rabat rzeczowy
Rabat kwotowy
Skonto

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą tradycyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań dla systemów ogrodzeniowych. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się z naszym doradcą.